Hotelik 51 PasłękWYPOCZYNEK I KOMFORT


Atrakcje Pasłęka i okolic

Statkiem po trawie - Buczyniec/Elbląg
Trasa rejsu przebiega przez odcinek Kanału Elbląskiego, na którymznajdują się m.in.: system 5 pochylni, uważany za jeden znajznakomitszych rozwiązań hydrotechnicznych na świecie.
Polecamy rejs statkiem "Bursztyn"
>> mapa dojazdu    strona domowa: >> statkiempotrawie.com
Snails Garden
Gdy myślimy o ślimakach, od razu przed oczami staje nam biała czupryna Grzegorza Skalmowskiego. Ten najsłynniejszy ekspert od helikultury w Polsce (helix to po łacinie ślimak) swoją przygodę z tymi mięczakami zaczął w 2003 roku. Przeszedł wszystkie szczeble produkcji, od hodowli ślimaków, gastronomię po produkcję kosmetyków.
>> mapa dojazdu    strona domowa: >>snailsgarden.com
Plac zabaw w Pasłęku
Przyciąga rzesze mieszkańców z całego regionu. Miejsce to gwarantuje najmłodszym wspaniałą zabawę, a dla dorosłych jest idealnym miejscem na odpoczynek i pyszną kawę.
>> mapa dojazdu
Jeziorko Pasłęckie
Idealne miejsce na wypoczynek na łonie natury, plaża, czysta przyjazna rodzinom okolica, doskonałe miejsce dla miłośników wędkarstwa.
>> mapa dojazdu
Sand Valley Golf Resort
Pole golfowe, które rozciąga się na ponad 80 hektarach malowniczego polskiego krajobrazu. Sklasyfikowane przez Golf World w TOP 200 jako jedno z najlepszych pól golfowych w Europie.
>> mapa dojazdu    strona domowa: >>sandvalley.pl
Kompleks Gastronomiczno-Rekreacyjny Nowa Holandia
Na terenie Parku znajdują się unikalne obszary przyrodnicze, ścieżka edukacyjna o tematyce ekologicznej, replika osady wikingów oraz liczne atrakcje rozrywkowe.
>> mapa dojazdu    strona domowa: >>nowaholandia.pl
Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka w Elblągu
Kompleksowe centrum rozrywki wodnej: basen sportowy, basen do nauki pływania, basen rekreacyjny, jakuzzi, basen rekreacyjny dla dzieci, kompleks saun.
>> mapa dojazdu    strona domowa: >>dolinka.elblag.eu
Zamek w Malborku
Zamek w Malborku (niem. Ordensburg Marienburg) - największy na świecie zamek pod względem powierzchni, usytuowany w Malborku.
>> mapa dojazdu    strona domowa: >>www.zamek.malbork.pl
Góra Chrobrego - Elbląg
Rekreacja latem i zimą, stok narciarski, tyrolka, park linowy, boules, piekna okolica, lasy elbląskie, Bażantarnia, trasy rowerowe, nordic walking.
>> mapa dojazdu    strona domowa: >>www.gora-chrobrego.pl
Elbląska Starówka
Na Starym Mieście znaleźć można wiele atrakcji turystycznych m.in. budowle gotyckie: katedra pw. Św. Mikołaja, Centrum Sztuki, Brama Targowa oraz liczne restauracje, kawiarnie, puby.
>> mapa dojazdu
POCZUJ PIĘKNO WARMII I MAZUR


telefon do hoteliku 51 +48 514 078 451
kontakt@hotelik-51.pl

Noclegi pasłęk - Hotelik51 © 2019 Hotelik 51,
ul. Bohaterów Westerplatte 51A, 14-400 Pasłęk,
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Abrakadabra Studio Reklamy
Powered by: GaleoGrupa.pl
Odwiedzin: 10466    Dzisiaj: 4    On-line: 1